KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13956117
nr 1395 6117
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Liggande modell, ej Signerad (tryckt signatur). Motivet: 19x12, yttermått inklusive ram: 31x24 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:29:20
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn